+38 (097) 000-00-00, (095) 000-00-00

Виберіть свою мову

    Відеоспостереження

    Системи відеоспостереження використовуються в багатьох сферах суспільного життя, на вокзалах та в аеропортах, а також у супермаркетах, банках, лікарнях, музеях тощо. Іншою сферою застосування є промислові та офісні будівлі, а також дедалі частіше малі підприємства, готелі або магазини, а також приватні будинки, що оснащуються системами відеоспостереження.

    У приватному секторі спостереження починається з вхідних дверей, відеодомофонів, які можна легко розширити до систем відеоспостереження. Тут технологія безпеки стає невід'ємною частиною комунікацій будинку та будівельних технологій.

    Цифрові технології

    Якщо в старих системах відео все ще зберігалися на касетах, де громіздка перемотування назад-вперед часто ускладнювала оцінку, то вже кілька років використовуються тільки цифрові системи. Локальні IP-мережі стали стандартним середовищем передачі цифрових сигналів, особливо у офісних і комерційних будинках.

    Оскільки все більше кінцевих пристроїв отримують живлення через Power over Ethernet (PoE) через мережу передачі даних, мережні камери (IP-камери) також можна використовувати для відеоспостереження. Це має безліч переваг, оскільки раніше для кожної камери був потрібний свій коаксіальний кабель, а також лінія живлення та управління, тоді як тепер для підключення IP-камери достатньо стандартного роз'єму RJ45 для передачі даних та комутаційного кабелю (поширений тип кабелю в мережевих технологіях). Крім того, системи CCTV, інтегровані в IP-мережі, можуть бути розташовані практично у будь-якому просторі. У доцифрові часи відеотехнології та контроль доступу були двома різними системами, ізольованими одна від одної. Завдяки необмеженим можливостям цифрового обміну даними вони швидко ростуть разом і підвищують рівень безпеки.

    Контроль доступу з відеодомофонами

    У нових квартирах та одноквартирних будинках у приватному секторі відеодомофони все частіше стають стандартним обладнанням на додаток до домофонів або систем гучного зв'язку, які, крім комунікаційної функції, дозволяють ефективно контролювати те, що відбувається біля вхідних дверей.

    Відеодомофони дозволяють здійснювати найповніший контроль за непроханими гостями. Щоб мати можливість не тільки чути, а й бачити відвідувачів, які прагнуть увійти, в домофоні встановлено камеру. Домофони в квартирах оснащені невеликим монітором. Продукція провідних виробників переважно модульна. Тому існуючі домофони можна дооснастити відеокомпонентами.

    Керування через смартфон

    Якщо ви часто буваєте у роз'їздах, ви можете захотіти дізнатися, хто знаходиться біля дверей. Це можна зробити за допомогою програми, за допомогою якої зображення з домофону також може бути надіслано на смартфон, планшет або ПК. Користувачі можуть бачити на мобільному пристрої, хто стоїть перед дверима, можуть розмовляти з гостями чи постачальниками і, за необхідності, навіть відчиняти двері.

    Відеоспостереження та розпізнавання осіб

    Для контролю доступу в особливо важливих з точки зору безпеки зонах можна використовувати програмне забезпечення для розпізнавання осіб. З такою системою автоматичного біометричного розпізнавання облич відеокамера на вході може не тільки розпізнати, що одна або кілька людей хочуть туди увійти, але й одразу встановити їхню особу, тому в особливо важливі зони можуть потрапити лише уповноважені особи. Технологія та алгоритми, необхідні для цього, доступні. Ідентифікація окремих осіб на цифрових відеозаписах за допомогою розпізнавання осіб також є засобом, який все частіше використовуватиметься. На відміну від простого відеоспостереження, яке поширене сьогодні, системи біометричного розпізнавання осіб можуть розпізнавати людей, чиї фотографії зберігаються в базі даних, у реальному часі, як тільки вони потрапляють у поле зору відеокамери.