+38 (097) 000-00-00, (095) 000-00-00

Виберіть свою мову

    Опалення розумного будинку

    Розумний будинок не тільки комфортний і безпечний, але і енергоефективний і екологічний. Система управління будівлею, яка була побудована одного разу і тепер думає сама за себе, допомагає економити енергію і витрати.

    Існує безліч прикладів непотрібного витрачання енергії, особливо взимку, вікна часто ненавмисно залишають відкинутими на кілька годин поспіль. Іноді люди забувають вимкнути опалення.

    При інтелектуальному управлінні енергоспоживанням і будівлями окремі споживачі енергії автоматично реагують на нові умови або запрограмовані сценарії. Наприклад, при відкритті вікна одночасно відключається опалення. Або ви переключаєте всі споживачі в режим очікування за допомогою кнопки, коли залишаєте будинок.

    Під час цієї фази опалення та вентиляція відключаються, електроприлади і освітлення вимикаються, тільки холодильник залишається підключеним до електромережі.

    З енергетичної точки зору, в секторі "розумного будинку" найдоцільніше інтелектуальне управління опаленням. Підвищується не тільки комфорт, але і знижуються витрати – програми врядування та додатки, представлені на ринку, зазвичай надають вичерпну інформацію про економію коштів.

    Крім того, витрати на опалення можуть бути заощаджені, якщо зовнішні жалюзі також управляються інтелектуально. Це означає, що постійне опускання жалюзі взимку дозволяє економити на опаленні завдяки додатковій прошарку повітря між жалюзі і стіною.

    Якщо ви турбуєтеся про своїх даних, вибирайте тільки ті системи, які працюють через WLAN. При використанні пристроїв, що працюють через Інтернет і хмару, слід звернути увагу в умовах на те, що відбувається з вашими власними даними.

    Можливості практично безмежні, наприклад, для кожної кімнати можна створити окремий часовий профіль, щоб адаптувати управління енергоспоживанням до потреб мешканців. На практиці це може означати, що опалення у ванній кімнаті включається вчасно, перед тим як встати вранці, а кухня розігрівається трохи пізніше.

    Звичайно, вихідні або святкові дні автоматично враховуються або встановлюються заздалегідь. Час перерв, наприклад, коли людина повертається додому під час обідньої перерви, також може бути прийнято до уваги. Крім того, існують і інші системи, які використовують іншу інформацію на додаток до тимчасового профілю.

    Також можлива реалізація системи управління опаленням, яка за допомогою програми розпізнає, чи знаходиться хтось в даний момент вдома. Коли хтось наближається до будинку, це виявляється і включається опалення. Коли останній проживаючий залишає приміщення, система управління автоматично відключає опалення. Всі ці опції управління, звичайно ж, є опціональними і адаптованими до бажань і поведінки користувача.