+38 (097) 000-00-00, (095) 000-00-00

Виберіть свою мову

    Прості кроки для створення першого розумного будинку

    Отже, ви вирішили перетворити свій будинок на "розумний". Якщо ви завжди мріяли жити у футуристичному "розумному будинку", встановлення перших "розумних" пристроїв може здатися непосильним завданням. Виконайте кілька простих кроків, щоб почати свій шлях до "розумного будинку".

    Виберіть цифрового помічника

    Перш ніж купувати пристрої для розумного будинку, виберіть свого помічника та концентратор розумного будинку. Яку б технологію розумного будинку ви не вибрали, більшість пристроїв підключається через концентратор, а для виконання команд ви використовуватимете цифрового помічника. Існує кілька цифрових помічників, включаючи Alexa, Cortana, Siri та Google Assistant – кожен із них має свої переваги в залежності від того, що вам потрібно. Наприклад, якщо Alexa вважається найбільш універсальним помічником з тисячами сумісних пристроїв, Siri ідеально підходить для шанувальників Apple, які вже використовують кілька продуктів Apple. Ваш концентратор визначає, які продукти можна синхронізувати разом, тому подумайте про техніку, яку ви плануєте купити, перш ніж вибрати помічника.

    Вибирайте продукти залежно від ваших потреб

    На ринку представлені сотні продуктів для розумного будинку, як вирішити, які з них найкраще підійдуть саме вам? Почніть з визначення цілей, які ви переслідуєте під час створення "розумного будинку". Ви хочете підвищити рівень безпеки вдома? Якщо так, подумайте про розумні дверні дзвінки, камери спостереження та систему домашньої безпеки. Бажаєте автоматизувати повсякденні завдання? Зупиніть свій вибір на розумному термостаті, розумних лампочках та розумних розетках. Хоча вартість цих товарів зростає, багато популярних варіантів доступні за ціною. Розподіліть покупки за часом і поступово створюйте свій "розумний" будинок.

    Тарифний план на Інтернет

    Чим більше технологій у вашому будинку, тим більше швидкості інтернету вам знадобиться, щоб уникнути затримок. Ви не насолоджуватиметеся своїм розумним будинком, якщо для використання одного з продуктів знадобиться кілька спроб через повільне інтернет-з'єднання. Замість того, щоб турбуватися про те, що вам знадобиться хороший інтернет-пакет, проведіть тест швидкості, щоб з'ясувати, чи достатньо у вас Мбіт/с у щомісячному тарифному плані для підтримки розумного будинку. Деякі пристрої можуть використовувати до 4 Мбіт/с пропускну здатність, тому плануйте відповідним чином. Якщо у вас вже є більш швидкий інтернет, вам не важко почати з декількох пристроїв.

    Визначте спосіб встановлення

    Якщо ви орендуєте квартиру або будинок, вам доведеться зробити кілька додаткових кроків, перш ніж ви зможете встановити свій "розумний будинок". Вивчіть договір оренди і, якщо він вам був наданий, посібник для мешканців про правила та заборони встановлення техніки у вашому приміщенні. Ви також можете зателефонувати власнику та уточнити, чи дозволено у них прокладання додаткової проводки. Якщо вони не дозволяють прокладати проводку, не бійтеся. Для роботи багатьох пристроїв "розумного" будинку потрібна лише розетка.

    З цими порадами ви готові до здійснення своєї мрії про розумний будинок!